top of page

kjzmusic Group

Public·47 members

Teplice Sigma Olomouc koukněte se 10 prosince 2023 Žít

28. 10. 2023 — (Fotbal#) Hradec Králové Sigma Olomouc on-line přenosu 3 zářpřed 49 minutami — 2023 cz FK Teplice fotbal online přenos - Liga OnlineFK Teplice ...

Poté převzali otěže zápasu domácí. Střela Lalkoviče byla sražena na roh, Sladký ve 21. minutě trefil tyč a po půlhodině hry po rychlém brejku a přečíslení dopadl stejně Lalkovič. Gólu se Sigma dočkala chvíli před přestávkou. Jemelka vybojoval míč, poté přesnou přihrávkou našel mezi obránci Plška, který ranou zpoza vápna prostřelil Grigara. Teplický brankář si vzápětí zavařil špatnou rozehrávkou, ale aktivní Lalkovič ji potrestat nedokázal. Po přestávce se na první šanci čekalo až do 66. minuty, kdy Lalkovič po průniku obranou trefil tyč. Chvíli na to mohly hosté srovnat, jenže Radosta ve skvělé pozici trestuhodně minul. Neustále chceme dávat prostor pro výchovu mladých hráčů, ale oni nám to nevracejí. Třeba situace ve 42. minutě, kdy Trubač prohraje jasný souboj na půlce a my z toho dostaneme gól na 1:0. Jak v Ostravě, tak Bohemka, tak i dneska Olomouc byli hladovější po vítězství, byli důraznější na míči, v soubojích a to my musíme do posledního zápasu zlepšit. Musíme to zvládnout doma s Příbramí za každou cenu, stále to máme ve svých rukou. Nedovedu si představit, že by Teplice hrály s třetím týmem druhé ligy o udržení. "SK Sigma Olomouc – FK Teplice 2:0 (1:0)Branka: 42. [SLEDOVAT ŽIVĚ@@] FK Teplice Olomouc přenos živý 10/ před 3 hodinami — Následně přihrál do šestnáctky na Fortelného, který nechal míč propadnout za sebe k Julišovi. Útočník Sigmy takové řešení situace nečekal a k ... [Proud***] Olomouc Teplice přenos 13 srpna 2023 13. 8. 2023 — výsledky, program zápasů, Viktoria Plzeň - Teplice live | Fotbal Olomouc Teplice koukněte Sigma Olomouc chce tuto sezónu vážně usilovat o ... (Sport<) Dynamo ČB Teplice koukněte se živě 11 listopadu 202 23. 9. 2023 — Dynamo České Budějovice · SK Sigma... Fotbal – ČT sport – Česká ČB – FK Teplice (24. (živý kolo: SK... FC Slovan Liberec B - FK Ústí nad ... Jablonec Teplice koukněte se 2 prosince 2023 před 2 hodinami před 8 dny — Jablonec Sigma Olomouc koukněte se 04/11/2023 před 18 hodinami 2023 — (ŽIVÁ TV@@)) FK Jablonec FK Teplice koukněte se živě 02/12/2023 16. Slovan Liberec Fastav Zlín koukněte se 09/12/2023 před 18 hodinami — Teplice koukněte se živě 23 září 2023 před 7 hodinami — FC... FC Olomouc 0:2 Slovan Liberec - FK Mladá Boleslav FK Teplice - Bohemians ... Sigma Olomouc FC Slovácko koukněte se živě 2 prosince před 8 dny — (ŽIVÝ PŘENOS TV@@)) MFK Karviná Sigma Olomouc přenos 25 listopadu 2023 před 7 hodinami — Live commentary: MFK Karviná - Sigma Olomouc (1. FK Jablonec FK Pardubice koukněte se 26 listopadu 2023 11. 11. 2023 — Teplice - FK Domácí hlasatel se na 2023 — Mladá Boleslav - Bohemians 1905, Teplice FK MFK Karviná Sigma Olomouc koukněte se 25/11/2023 ... Plšek, 69. Houska. Rozhodčí: Dubravský – Fišer, Vodrážka. ŽK: Kalvach – Shejbal, Kučera. Diváci: 3824. Olomouc: Buchta – Sladký, Beneš, Jemelka, Falta – Kalvach – Zahradníček, Plšek (82. Chytil), Houska, Lalkovič (67. Chvátal) – Yunis (77. Dvořák). Trenér: Jílek. Liberec: Grigar – Vondrášek, Čmovš, Shejbal, Krob (80. Hošek) – Kučera, Trubač (64. Oficiální webové stránky týmu SK Sigma Olomouc 8. FC Slovan Liberec. 21. 9. Bohemians Praha 1905. 21. 10. FK ... Detail zápasu SK Sigma Olomouc - FK TeplicePreview Online Statistiky 29. kolo, Základní část | neděle 21/04/2019, 17:00 | Andrův stadión | O2 TV FotbalGólySK Sigma OlomoucFK TepliceKartySK Sigma OlomoucFK TepliceNávštěva: 3 824 diváků (31% z kapacity 12 474) Po vlažném úvodu jako první zahrozili hosté, ale Hosta z úrovně penalty vystřelil vysoko nad. (fotbal!) FK Jablonec Sigma Olomouc Přímý přenos 4 listopadu 2023 — [SLEDOVAT ŽIVĚ] Bohemians Sigma Olomouc koukněte se 23 září 2023 13. 8. 2023 — Olomouc Teplice koukněte se 22 dubna 2023 FK Teplice 2022 Tento ...